Üldinfo

Raamatupidajate_konverents_TEEJUHT_2018

Toimumise kuupäev:
18.10.2017
Registreerimise lõpp:
13.10.2017
Asukoht:
Nordea Kontserdimaja (Estonia pst 9, Tallinn)
Hind: Liitu sooduspakkumistega
239 € + km

Suvehind registreerumisel kuni 3. septembrini vaid 149 €+km
04. – 30. september 179 €+km
01. – 08. oktoober 199 €+km
09. – 13. oktoober 239 €+km

Eesti suurim ja pidulikum raamatupidajatele ja finantstöötajatele suunatud konverents toimub juba seitsmendat aastat järjest osalejatele lemmikuks saanud Nordea Kontserdimajas.

Kogu päeva juhib rõõmsameelne Marko Reikop, kes oma värvikate kommentaaridega on väga paljudele raamatupidajatele hinge pugenud.

Pildid / - Marko Reikop

Konverentsist „Teejuht 2018“ on kujunenud kogu Eesti raamatupidajate jaoks suursündmus, kust võetakse kaasa värskeim info järgnevaks tööaastaks.

Uue valitsuse seisukohtades toimuvad pidevalt tormilised muutused. Millised eelnõud saavad sügiseks seaduse kuju ja mõjutavad raamatupidaja tööd just alates 2018. aastast, saate teada 4. septembril, mil avaldame suvel toimuvatele arengutele tugineva sisutiheda konverentsi programmi.

Ka käesoleval aastal toimub konverentsi raames aasta raamatupidaja valimine. Mõtle juba täna konkursil osalemisele – see on suurepärane võimalus väärtustada ja tunnustada iseennast!

„Aasta Raamatupidaja 2017“ kuulutatakse välja konverentsi toimumise päeval, 18. oktoobril Nordea Kontserdimajas, info konkursi tingimuste kohta avaldame 21. augustil.

Konverentsi pikaajaline koostööpartner on raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee.

Meenutuseks eelmise aasta konverentsi pildigalerii

Kui soovid osaleda kõige soodsama hinnaga, siis registreeru juba täna!

 

Veronika Nuutmann
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus

Karin Ungro
RMP Eesti

Programm

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Konverents
Lektorite arv:
täpsustamisel
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, personalitöötajad, kes peavad kursis olema maksumuudatuste ning uute nõuetega raamatupidamises.
Loobumistingimused:
Kirjalikul teavitamisel tagastatakse: 100% maksumusest kuni 27.09.2017; 50% maksumusest ajavahemikus 28.09.–10.10.2017. Kui loobutakse hiljem kui 10.10.2017, osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele. Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Veronika Nuutmann, koolituste ja konverentside juht
Toitlustus:
Jah
*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ja RMP Eesti jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.