Üldinfo

Koolitus toimus:
08.04.2021
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 149€ + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

BIM mudeli efektiivne kasutamine igapäevases ehituses (2,9 TP)

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Kas piirdud ehituse infomudeli ehk BIM-mudeli kasutamisel vaid mudeli vaatamisega või oskad näha ka mudelis peituvat struktureeritud infot? Ehituse infomudelist moodustab visuaalne pool vaid 20% ning 80% mudelist on info. Kuidas see 80% kasutusele võtta?

Koolituse eesmärk on anda ülevaade BIM-rakendusvõimalustest ja suurendada osaleja valmisolekut valida ja kasutada BIM-i tööriistu.

Koolituse läbinu teab, kuidas mudelis kirjas olevat infot praktikas kiirelt ja täpselt kasutada, milliseid tarkvarasid eelistada ja kuidas orienteeruda erinevates failiformaatides. Lisaks saab sisulise ülevaate reaalsetest tööriistadest ja tarkvaradest, mille abil on praktikas häid tulemusi saavutatud.

Programm

BIM mudeli efektiivne kasutamine igapäevases ehituses

 • Taavi Liiv

  Taavi Liiv

  ehituse organiseerimise kogemusega digitaalehituse praktik

 • Mudeli efektiivne kasutamine praktikas
 • Kuidas mudelis liikuda?
 • Kuidas võtta mõõte?
 • Kuidas teha lihtsamaid kontrolle?
 • Kuidas mudeli kvaliteeti hinnata?
 • Mida küsida projekteerijalt?
 • Mudeli põhine suhtlus. Mudel annab ideaalse ja tasuta võimaluse projekti kommentaare vahetada väga täpselt ja visuaalselt. Õpime kuidas seda kasutada

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Projekteerimise projektijuhid, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehituse omanikujärelevalve tegijad, ehitusettevõtete eelarvestajad, allhanke ettevõtete juhid ja teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4,6 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.