Üldinfo

Toimumise kuupäev:
27.01.2021
Registreerimise lõpp:
25.01.2021
Asukoht:
Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn)
Hind: Liitu sooduspakkumistega
179 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 25. oktoobrini 139€ + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

COVID-19 mõju kajastamine 2020. majandusaasta aruandes

Aasta 2020 on olnud eriline. COVID-19 pandeemia on sundinud ettevõtteid oma igapäevast tegevust ümber korraldama ja plaane muutma. Kõik see mõjutab ka 2020. aasta raamatupidamise aastaaruannet. Koolitusel räägime, milliseid aastaaruande valdkondi COVID enim mõjutab ning millele tuleb nende kajastamisel tähelepanu pöörata.

Koolituse eesmärk tuua välja aastaaruande koostamise seiskohast erilist tähelepanu nõudvad nüansid ning selgitada nende kajastamise põhimõtteid Eesti finantsaruandlusestandardi kohaselt.

Koolituse läbinu teab muuhulgas seda, kuidas kajastada saadud toetusi, kuidas hinnata varasid ja kohustusi ning kuidas laenude kajastamisel arvestada laenupuhkuse ja  laenulepingu lisatingimuste täitmisega.

Praktilisi nõuandeid jagab finantskonsultant ja vandeaudiitor Maire Otsus-Carpenter

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Programm

09:30 - 10:00

Registreerimine ja kohv koos suupistetega

10:00 - 11:30

COVID-19 mõju kajastamine 2020. majandusaasta aruandes

 • Tegevuse jätkuvus kui ettevõtte raamatupidamisaruande koostamise põhieeldus. Mida teha kui tegevuse jätkuvus on katkenud või tõsiselt ohustatud?
 • Varade ja kohustiste hindamine
  - Nõuded
  - Varud

11:30 - 12:00

Toekas kohvipaus

12:00 - 13:30

Koolitus jätkub

Maire Otsus-Carpenter
Finantskonsultant ja vandeaudiitor

 • Varade ja kohustise hindamine
  - Põhivara. Kaetava väärtuse test
  - Eraldised
 • Saadud toetuste kajastamine
 • Laenupuhkuse ja  laenulepingu lisatingimuste täitmise arvestamine laenude kajastamisel.

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Koolitus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, personalitöötajad, ettevõtete juhid, ettevõtjad, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse koolitusel individuaalsete harjutuste lahendamise käigus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Jah
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.