Üldinfo

Toimumise kuupäev:
14.05.2020
Registreerimise lõpp:
12.05.2020
Asukoht:
Park Inn by Radisson Central Tallinn (Narva mnt 7c)
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 29. märtsini soodushind 109€ + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Tihti võime organisatsioonisiseselt märgata, et töötajate koostoimimist  ei juhi mitte paika pandud struktuur ja protsessid, vaid pigem avalikult ja varjatult toimivad suhtemustrid ning olemasolev organisatsioonikultuur. See väljendub muuhulgas inimeste viisis tegeleda probleemsete küsimustega.

Vahel tuleb ette olukordi kui juht ei mõista alluva töö sisulist poolt ning töötajal tuleb ennast kehtestada, et saaks oma tööd parimal  võimalikul viisil teostada.

Kuidas suhelda nii, et ei tekiks keerulisi olukordi? Miks on hea osata öelda „ei“ ja millised on parimad võimalused äraütlemiseks? Kuidas toime tulla rünnaku ja kriitikaga?

Koolituse eesmärk on anda osalejatele nõuandeid erinevate ebamugavate suhtlemissituatsioonide läbimiseks ning tehnikaid, kuidas ennast kehtestada.

Koolituse läbinu teab suhtlemistehnikaid, millele toetudes on lihtsam öelda „ei“.

Programm

09:30 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega

10:00 - 11:30

Enesekehtestamine ja visioonide teostamine organisatsioonis ning oskus öelda „ei“

 • Anneli Salk

  Anneli Salk

  psühholoog, täiskasvanute kutseline koolitaja, Synergia OÜ

 • Enesekehtestamine pingelistes suhtlemissituatsioonides
 • Kuidas suhtlemisel takistusi ületada, et head tööalased mõtted saaksid teoks
 • Millal ennast kehtestada ning millal minna kompromissile
 • Kuidas ennast kehtestada nii, et head suhted säiliksid
 • Oskus öelda „ei“ - vaatame ei-ütlemise positiivseid viise ning seda, kuidas seejärel ennast hästi tunda

11:30 - 12:00

Toekas kohvipaus

12:00 - 13:30

Koolitus jätkub

Anneli Salk, psühholoog, täiskasvanute kutseline koolitaja, Synergia OÜ

 • Rünnakud ja kriitika – kuidas jääda ellu?
 • Kuidas toimida ja ennast kehtestada, kui erineva tasandi töötajatel on erinevad prioriteedid ja arusaamine eesmärkide teostusest
 • Minu erialased eesmärgid ja nende teostus, miks mõned visioonid teostuvad kergelt ja mõned mitte

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Koolitus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, spetsialistid ning kõik teised huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs, grupitööd ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent
Toitlustus:
Jah
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi

Vaata sarnaseid