Üldinfo

Toimumise kuupäev:
21.04.2020
Registreerimise lõpp:
19.04.2020
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 29€ + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

 • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
 • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
 • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.

Pinged, seesmine rahutus, kriitika ja konfliktid võivad praegusel ajal rebida hingest igasuguse optimismi. Kuidas luua igasse päeva enam heaolutunnet?

Kas olete märganud kui palju võib üks positiivne inimene kollektiivis tõsta kogu meeskonna meelsust? Hea tujuga sujub kõik justkui iseenesest!

Koolituspäeva eesmärk on anda praktilisi ja koheselt rakendatavaid nõuandeid, et tuua oma ellu enam positiivseid emotsioone ning tõsta üldist rahulolutunnet.

Koolituspäeva läbinu teab, milliste praktiliste võtete abil on võimalik jõuda lähemale rõõmsamale ja rahuldust pakkuvale elule.

Advertisement banner

Programm

10:00 - 11:30

Leia enda sisemine tasakaal

 • Roman Timofejev

  Roman Timofejev

  psühholoogia magister, srtefitseeritud EFT terapeut, koolitaja üle 10 aastase kogemusega

 • Mitu erinevat õnne valemit eksisteerib ja milline sobib just Sinule?
 • Enesekriitika ja meid külastav ebapiisavuse tunne
 • Kuidas taastada elurõõmu?
 • Juhi emotsioone targalt

11:30 - 11:45

Paus

11:45 - 13:15

Praktiliselt positiivsetest emotsioonidest

 • Kaisi Kask

  Kaisi Kask

  LHV Panga aktiivmüügiga tegeleva meeskonna juht ja coach

 • Kust tuleb rõõm ja kust leida õnne?
 • Miks üldse mõelda positiivselt?
 • Kas see "uue ajastu" positiivselt mõtlemine päriselt ka midagi muudab?
 • Mida siis teha selleks, et kogeda rohkem positiivseid emotsioone?

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Koolitus
Lektorite arv:
2
Sihtrühm:
Juhid, tegevjuhid, personalijuhid, meditsiinitöötajad, assistendid, raamatupidajad ja kõik teised positiivset elulaadi väärtustavad inimesed.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:
Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Osavõtu tasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Vaata sarnaseid