Üldinfo

Toimumise kuupäev:
10.06.2020
Registreerimise lõpp:
08.06.2020
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 31. maini soodushind 59€ + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

Põhjus, miks rõõmuga tööle ei minda peitub enamasti inimestes, mitte tööülesannetes. On inimesi, kellega on lihtne suhelda ja inimesi, kellega suheldes on alati pinge õhus ning konfliktid lihtsad tekkima.

Koolituse eesmärk on jagada toimivaid juhiseid sellest, kuidas olla empaatiline juht ja toetav kolleeg kellelegi, kes ei ole n.ö meie inimene.

Koolituse läbinu teab, kuidas säilitada positiivsust ja kuidas suhelda stressivabalt ka negatiivsust ja tüli külvavate kolleegidega.

Praktilisi nõuandeid jagab Liina Randmann PhD  – Tallinna Tehnikaülikooli tööpsühholoog ning personalijuhtimise programmijuht.

Advertisement banner

Programm

10:00 - 12:00

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

Enamasti ei saa me valida, kellega koostööd peame tegema. Oleme osutunud tööle valituks oma kompetentside ja mitte iseloomu alusel. See, kuidas me ebameeldivalt käituvate töökaaslaste käitumisele reageerime peaks olema meie teadlik valik. Kerge on minna kaasa nende negatiivsete emotsioonidega, kuid see teeb meie jaoks olukorra ainult halvemaks. Nii nende, kui meie enda sobimatu käitumine võib põhjustada mõttetut stressi, mis mõjutab meie suhteid nii tööl kui väljaspool seda. Oluline on osata kontrollida enda käitumist ja valida käitumisviisid, mis võimaldavad oma tööd liigse stressita teha.

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Koolitus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Juhid, keskastmejuhid, projektijuhid, tegevjuhid, personalijuhid, spetsialistid, meditsiinitöötajad, assistendid, raamatupidajad ja kõik teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:
Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Osavõtu tasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Ei
*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.