Üldinfo

Toimumise kuupäev:
27.10.2021
Registreerimise lõpp:
25.10.2021
Asukoht:
Hilton Tallinn Park (F.R. Kreutzwaldi 23, Tallinn)
Hind: Liitu sooduspakkumistega
259 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib suvehind kuni 5. septembrini 179€ + km

Eesti Raamatupidajate Konverents: Teejuht 2022. aastaks

Eesti suurim ja pidulikum, sisutihedam ning kõrge kvaliteediga raamatupidajate konverents „Teejuht“ toimub käesoleval aastal juba üheteistkümnendat korda!

Osalema ootame kõiki raamatupidajaid ja finantsjuhte, aga ka ettevõtjaid ja ettevõtete juhte, kes soovivad oma teadmisi täiendada ning saada uut infot oma igapäevatöö lihtsustamiseks.

Käsitlemisele tulevad raamatupidamise, maksude ja tööõiguse kõige aktuaalsemad teemad ning samuti saab põhjaliku ülevaate ees ootavatest olulisematest seadusemuudatustest.

Konverentsipäeva juhib traditsiooniliselt meie klientide suur lemmik Marko Reikop.

Ka käesoleval aastal toimub aasta raamatupidaja valimine. Konkursi eesmärk on väärtustada raamatupidaja tööd ning tunnustada tublimaid.

„Aasta Raamatupidaja 2021“ kuulutatakse välja konverentsi toimumise päeval,  27. oktooberil Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses.

Täpsema info avaldame koos konverentsi programmiga 6. septembril.

Kuni selle ajani, 5. septembrini soovitame registreeruda suvehinnaga, vaid 179 €+km!

Programmi avaldamisel on osalemistasu:

6. september – 3. oktoober 199 €+km
4. oktoober – 24. oktoober 229 €+km
25. oktoober 259 €+km

Konverentsist toimub ka otseülekanne, seega on võimalik osaleda ka online-konverentsil. Kogu sündmus on järelvaadatav kõigile, ka kohapeal osalejatele 14 päeva jooksul.

Konverentsi pikaajaline koostööpartner on RMP Eesti (raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee).

Registreeru juba täna või märgi konverentsi kuupäev kalendrisse!

Eelmise aasta konverentsi pildigaleriid saad vaadata SIIT.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Konverents
Lektorite arv:
11
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, personalitöötajad, assistendid, ettevõtjad ja kõik teised, kes peavad kursis olema maksumuudatuste ning uute nõuetega raamatupidamises
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 7,3 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus, juhtumite analüüs.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

 

Projektijuht:
Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent
Toitlustus:
Jah
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ning RMP Eesti jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.