Üldinfo

Koolitus toimus:
10.09.2020
Kestvus:
4 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
179 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 139€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ingliskeelsete ametikirjade korrektne koostamine

Enamik Eesti suurettevõtteid on rahvusvahelised ning inglise keelest on saanud igapäevane suhtluskeel väliskolleegide ja -partneritega. Selleks, et olla rahvusvahelistele ettevõtetele võrdne partner on oluliseks määrajaks ka selge kirjalik väljendusoskus. Korrektne ja arusaadav ingliskeelne kiri omab olulist tähtsust ärisuhetes, võimaldades üheselt mõistetavat suhtlust, luues vastastikuse usalduse ning kujundades ettevõtte ja saatja mainet.

Koolitus võimaldab omandada ja täiendada teadmisi tööga seotud ingliskeelsete kirjade koostamisel. Koolitus on praktiline ning hõlmab mitmeid näiteid ja lisamaterjale.

Koolituse läbinu teab kuidas koostada lihtsamaid igapäevaseid ametikirju, oskab kasutada korrektset sõnavara ja stiili ning hoiduda grammatikavigadest.

Praktilise koolituse viib läbi Kai Veispak-Rawlings, Sisekaitseakadeemia inglise, eesti ja prantsuse keele lektor.

Programm

Ingliskeelsete ametikirjade korrektne koostamine

 • Head tavad rahvusvahelises kirjavahetuses
 • Erinevad kirjatüübid:
  - kutsed,
  - tänukirjad,
  - memod,
  - järelepärimised,
  - kinnituskirjad,
  - pakkumised,
  - teated,
  - kaebused,
  - tellimused,
  - meeldetuletused,
  - vabanduskirjad,
  - kaaskirjad.
 • Kirja ülesehitus, ametikirja erinevus tavakirjast
 • Kuupäevade, kellaaegade, aadresside kirjutamine
 • Erinevad lühendid ja pöördumised

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Erinevatel positsioonidel töötavad inimesed, kes kasutavad tööl inglise keelt ning väärtustavad korrektset kirjakeelt; teised teemast huvitatud
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv