Üldinfo

Koolitus toimus:
07.03.2018
Kestvus:
2,6 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 59€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Koolituse eesmärk on
 käsitleda isikuandmete töötlemise probleeme töösuhetes, arvestades sealjuures uue Eesti riigisisese isikuandmete kaitse rakendusseadusega, mis seab tingimused 2018. aasta kevadel kehtima hakkava üleeuroopalise andmekaitsemääruse täitmiseks.

Koolituse läbinu teab, mida tähendab isikuandmete töötlemine töösuhetes, missuguseid andmeid saab ja peab tööandja töötajalt küsima, kui kaua peab isikuandmeid säilitama pärast töösuhte lõppemist,  missugused on töötaja õigused tema andmete töötlemiseks või kasutamise piiramiseks.

Koolitust viib läbi Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna direktor Gaabriel Tavits.

Programm

Isikuandmete töötlemine töösuhetes uue määruse kohaselt

 • Gaabriel Tavits

  Gaabriel Tavits

  Tartu Ülikool, töö- ja sotsiaalhooldusõiguse professor; Õigusteaduskonna direktor

 • Kuidas uue Eesti riigisisese isikuandmete kaitse rakendusseaduse kohaselt töödelda värbamise käigus ettevõttesse saabuvaid töötaja isikuandmeid?
 • Töötajalt saadud andmete kasutamine töösuhtes – milliseid andmeid peamiselt töödeldakse?
 • Töötaja isikuandmete töötlemine pärast töösuhte lõppemist
 • Töötaja kohta kogutud andmete säilitamine
 • Endise töötaja kohta informatsiooni edastamine teistele tööandjatele
 • Mida teha kui toimub andmete leke?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Personalijuhid, juhid, juristid
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.