Üldinfo

Koolitus toimus:
06.10.2020
Kestvus:
2 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
99 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 69€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kiirkursus: Turundamine LinkedIn-is

LinkedIn kuulub maailma suurimate ja mõjukaimate sotsiaalmeedia platvormide hulka, hoides endas ligi 700 miljonit liiget. Professionaalses suhtlusvõrgustikus on esindatud üle 50 miljoni ettevõtte ning see võimaldab hoida ühendust äripartnerite, klientide ja kolleegidega ning kasvatada brändituntust. Need on vaid mõned põhjused miks see on ideaalne platvorm ettevõtetele äri kasvatamiseks.

LinkedIn on efektiivne turunduskanal, kui teada selle peidetud omadusi ning osates kasutada täielikku potentsiaali. Kuidas LinkedIn ettevõtte kasuks tööle panna? Kuidas läbi selle edendada brändituntust ja suurendada kasumit? Nendele ja paljudele teistele küsimustele aitab praktilisel koolitusel vastata digiturunduse asjatundja, koolitaja ja turunduskonsultant Matis Metsala.

Koolituse läbinu teab LinkedIn´i kui turunduskanali võimalusi ning oskab selle täielikku potentsiaali rakendada ettevõtte kasuks.

Programm

Kiirkursus: Turundamine LinkedIn-is

  • Matis Metsala

    Matis Metsala

    Ettevõtte AdForm müügijuht, turunduskonsultant

  • Miks LinkedIn? Kanali tutvustus ning erinevused teistest sotsiaalmeedia kanalitest.
  • Millised on turundusvõimalused, soovitused ja parimad praktikad LinkedIn´is?
  • Ettevõte LinkedIn´is - LinkedIn kui B2B müügi- ja ekspordikanal.

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Turundusspetsialistid, turundusjuhid, ettevõtte juhid, teised teemast huvitatud
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv