Üldinfo

Koolitus toimus:
12.05.2020
Kestvus:
2,5 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 49€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Kuidas luua iseendas rahu ja tasakaalu?

Meid ümbritsevad ärevad situatsioonid, nii ühiskondlikud kui perekondlikud kriisid – kõik need suunavad meid aina nõudlikumalt teekonnale, otsimaks rahu ja tasakaalu.

Hingerahu ning tasakaalu lätted ei peitu mitte laitmatus ja rahulikus välismaailmas, vaid meie enda sees. Kui oleme avastanud tõelise tasakaalu ja rahu, saame paremini olla toeks ka meid ümbritsevatele inimestele. Elu ehk elusa teekonna üheks osaks on paratamatult ka raskemad olukorrad ja kriisid. See võib meid raputada ning segaduses ja teadmatuses olles, võib olla keeruline oma keset säilitada.

See koolitus on justkui rännak iseendasse ning inimese loomusesse, aitamaks meil mõista meid ennast, meie pere ning meid ümbritsevaid inimesi sellel maisel teekonnal. Lisaks seda, kuidas tulla toime kriiside ning ootamatustega, säilitades enda keset. Kui soovid endasse tuua rohkem rahu ja tasakaalu ning olla majakas ka teistele, on see koolitus just Sinule.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Programm

Kuidas saavutada rahu ja tasakaal iseendas?

  • Mis rikub rahu ja mis tekitab tasakaalu kõikumist?
  • Milline võiks olla terviklik pilt inimesest?
  • Kuidas kriisid meid mõjutavad?
  • Peresüsteemi mõjud inimesele?
  • Põlvkondade lugude ja suhete tähendus?
  • Kas elul on mõte ja kuidas seda leida?
  • Millest koosneb rahu ja mis loob tasakaalu?

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Inimesed, kes soovivad endas suurendada rahu ja tasakaalu, olla toetatud kriisides ning elu väljakutsetes
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Erik Perlin