Üldinfo

Koolitus toimus:
05.11.2020
Kestvus:
2,6 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
169 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 119€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuidas toime tulla vähese enesekindluse ja toksilise enesekriitikaga?

Süü- ja ebapiisavuse tunne, alaväärsus ja mürgine enesekriitika niidavad jalust paljusid, võtavad ära enesekindluse ning julguse proovida. Need takistavad eesmärkide poole liikumist, rahuldavate inimsuhete loomist, lõõgastumist ja elu nautimist.

Enesehinnang on meie subjektiivne hinnang oma võimetele ja väärtuslikele omadustele. Enesekindlus kujuneb enesehinnangu alusel. Liigne enesekriitika viitab madalale enesehinnangule ja vähesele enesekindlusele. Kuidas peatada negatiivne sisekõne iseenda sees?

Koolituse eesmärk on anda praktilisi juhiseid, kuidas teadlikult hakata tõstma enesehinnangut ning suurendada seeläbi enesekindlust.

Koolituse läbinu teab võtteid, mille abil on võimalik õppida iseennast väärtustama ning aidata ka põhjendamatult madala enesehinnanguga kolleegi.

Programm

Kuidas toime tulla vähese enesekindluse ja toksilise enesekriitikaga?

  • Kuidas ära tunda ebaadekvaatselt madalat enesehinnangut?
  • Kuidas sellega toime tulla ning lõpetada negatiivne sisekõne?
  • Kuidas saada jagu toksilisest enesekriitikast?
  • Milliste praktiliste sammude abil on võimalik suurendada enesekindlust?
  • Enesehoolivus vs enesesüüdistamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad, spetsialistid ja kõik inimesed, kes väärtustavad tugevat vaimset vormi ning kõrget töövõimekust.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent