Üldinfo

Koolitus toimus:
04.06.2020
Kestvus:
2 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 49€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Foobiad, paanikahäired, rasked stressreaktsioonid ja kohanemishäired on vaid mõned ärevushäirete liikidest, mida üha sagedamini inimestel diagnoositakse.

Ärevus iseenesest on täiesti normaalne emotsioon. Ohumärgid, mis viitavad ärevushäiretele on see kui pinge ja ärevus on püsiv ega lähe üle. Ei saa magada, peab ärevuse tõttu oma elu mingil viisil piirama, on tekkinud erinevaid kehalisi kaebusi, esinevad paanikahäired jpm.

Veerand kõigist inimestest võib elu jooksul kannatada mõne ärevushäire all.

Online webinari eesmärk on anda ülevaade ärevushäirete erinevatest liikidest ning jagada praktilisi nõuandeid, kuidas ärevushäiretega toime tulla.

Onine webinari läbinu teab millised on võimalused ärevushäiretest vabanemiseks – millised on ravimeetodid ja mida saab teha ise enda aitamiseks.

Praktilisi teadmisi jagab kliiniline psühholoog, Peaasi.ee keskuse tegevjuht ja nõustaja Anna-Kaisa Oidermaa

Programm

Mõjusad tehnikad ärevushäirega toimetulekuks

  • Kas üks paanikahoog on juba paanikahäire?
  • Kas muretsemisest on kasu?
  • Kas lennuhirmu vastu aitab rahusti?
  • Millised on võimalused ärevushäireid ravida?
  • Millistest spetsialistidest võib abi olla ja kelle poole esmalt pöörduda?
  • Millised on lihtsad ja mõjusad praktilised tehnikad ärevusega toimetulekuks?
  • Kuidas toetada ärevusega võitlevat või paanikahoo saanud kolleegi/lähedast?

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad ning spetsialistid, kes väärtustavad tugevat vaimset vormi ning kõrget töövõimekust.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent