Üldinfo

Koolitus toimus:
08.10.2020
Kestvus:
2 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
129 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 99€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Negatiivse sõnumi oskuslik edastamine

Töökeskkonnas tuleb paratamatult edastada negatiivseid sõnumeid, mis on seotud näiteks ettevõtte siseste töökorralduslike muudatustega või on tarvis lahendada kolleegidevahelisi erimeelsusi. Negatiivse alatooniga sõnumid avaldavad töötajale otsest või kaudset mõju, mistõttu nõuab sõnumi edastamine professionaalset ja oskuslikku lähenemist.

Mis tegelikult teeb sõnumi negatiivseks ning mida tasub selle edastamisel silmas pidada? Kuidas edastada tööalast negatiivset infot nii, et see ei tekitaks osapooltele ebameeldivust ja säiliksid head suhted? Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastab tunnustatud psühholoog Kätlin Konstabel.

Koolituse läbinu teab negatiivse sõnumi edastamise põhimõtteid ning oskab edastada sõnumit säilitades sealjuures head suhted.

Programm

Negatiivse sõnumi oskuslik edastamine

  • Mis teeb sõnumi negatiivseks?
  • Miks on halbade uudiste edastamine raske?
  • Mida rasketeks vestlusteks valmistudes silmas pidada?
  • Miks mõelda negatiivse sõnumi eesmärgile?
  • Miks tuleb mõelda sõnumi vastuvõtjale?
  • Millised on “hea” negatiivse sõnumi omadused?

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Personalijuhid, keskastmejuhid, ettevõtte juhid, teised teemast huvitatud
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv