Üldinfo

Koolitus toimus:
26.08.2020
Kestvus:
2,7 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
99 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 69€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

 

Kuigi Maksu- ja Tolliamet on teatanud, et ei soovi kasutada „OÜ-tamise“ mõistet, jätkub siiski ettevõtete kontrollimine ja teavitamine.
Ühendust on võetud keskmiste ja suurte ettevõtetega, kus töötasu maksmise asemel on juhatuse liikmetelt või töötajatelt ostetud juhtimis- või konsultatsiooniteenust. Halba valgusesse on sattunud ka väikeettevõtjad kes ei maksa endale piisavalt palju palka, vaid võtavad hoopis dividende või jätavad kasumi osaühingusse. Kuidas vältida OÜ-tamisega maksuameti huviorbiiti sattumist?
Mis siis ikkagi on „OÜ-tamine“? Mida teha edaspidi teisiti, et kõik oleks korrektne ning ei tekiks vastuolu maksuametiga? Milline on piir tööjõumaksudest kõrvalehoidmise ja õiglase teenusepakkumise vahel? Mida räägib sel teemal kohtupraktika? Vastused tekkinud küsimustele saab praktilisel online-koolitusel, mille viib läbi Ranno Tingas, Ernst & Young Baltic AS partner ja maksukonsultant.

Programm

OÜ-tamine: kus on piir õiglase teenusepakkumise ning maksudest kõrvalehoidmise vahel?

 • Ranno Tingas

  Ranno Tingas

  Ernst & Young Baltic AS, partner, juhatuse liige ja maksunõustaja

 • Mida tähendab majanduslik tõlgendamine maksunduses?
 • Mida räägib kohtupraktika?
 • Kas maksuamet saab öelda, kui palju peab palka maksma või OÜ kas tohib teenust osutada?
 • Kus on piir teenuse osutamise ja töötamise vahel?
 • Millal on võimalik juhtimisteenuse osutamine läbi äriühingu?
 • Kas maksuamet võib dividendi lugeda töötasuks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ettevõtjad, ettevõtete juhid, raamatupidajad, personalijuhid ja -spetsialistid, juristid ja kõik teised teemast huvitatud
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,7 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Erik Perlin