Üldinfo

Koolitus toimus:
17.02.2021
Kestvus:
4 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 169€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Koolituse eesmärk 
on jagada kõige värskemaid põhimõtteid infoliikumisest ja -juhtimisest muutunud hübriidses töökeskkonnas.

Kiiresti muutuv töökeskkond tekitab inimestes ebakindlust. Antud olukorras on igas ettevõttes võtmetähtsusega hästi toimiv sisekommunikatsioon. Kui aasta algul oli paljudel organisatsioonidel oma väljakujunenud sisekommunikatsiooni strateegia ning kanalid, siis alates kevadest on fookus pigem kõikvõimalikel tööga seotud muutustel. Tõhus ja süsteemne info liikumine ettevõtte sees on kõike muud, kui toimiv.

Küsimus on selles, kuidas juhtida muutunud töökeskkonnas info edastamist ning vastuvõtmist nii, et sisekommunikatsiooni juhtimisel oleks tõepoolest ka mõju ning oodatud tulemused. Oluline roll on sisekommunikatsioonis juhtidel ja keskastmejuhtidel ning vähemtähtsad pole kolleegidevahelised sotsiaalsed suhted.

Koolitusel osaleja saab teada, millised on parimad sisekommunikatsiooni praktikaid. Kuidas toimub oskuslik infovahetus tööstusettevõttes ning mida on õppida pikaajaliselt kaugtööd praktiseerinud ettevõtte sisekommunikatsioonist.

Programm

Sissekommunikatsioon muutunud töökeskkonnas

  • Kuidas korraldada sisekommunikatsiooni, kui kriisist on saanud uus normaalsus?
  • Kelle vastutus on sisekommunikatsioon nüüd?
  • Kuidas levivad ja kas püsivad organisatsiooni väärtused, kui keegi ei ole enam kohal?
  • Milline on sisemiste võrgustike roll arvamusvälja kujundamisel?

Sisekommunikatsiooni väljakutsed „uues normaalsuses“

Tänases päevas on sisekommunikatsiooni igapäevaks saamas muudatuste kommunikatsioon. Millised väljakutsed ja küsimused toob see kaasa 1700 töötajaga tööstuskontsernis, mille multikultuursust iseloomustab üle 20 erineva rahvuse ja kuulumine globaalsesse organisatsiooni ning mille töötajad on jagunenud kolme suure tootmisüksuse ja 5 riigis paikneva müügiorganisatsiooni vahel. Kas tänasel päeval piisab traditsioonilistest sisekanalitest või tuleb luua uued sisekommunikatsiooni praktikad? Kõigest sellest kuuleme ABB Balti riikide sisekommunikatsiooni näitel.

Sisekommunikatsiooni tõhus toimimine Pipedrive kogemusel

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
3
Sihtrühm:
Kommunikatsioonijuhid, suhtekorraldajad, büroojuhid, personalispetsialistid, keskastmejuhid ning väikeettevõtete juhid
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv
*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.