Üldinfo

Koolitus toimus:
21.04.2020
Kestvus:
1,33 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 49€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata seitse päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Paljud ettevõtted taotlevad seoses eriolukorraga töötasu hüvitist Töötukassast TLS § 35 ja 37 alusel. Millised muudatused toob see kaasa tööjõu maksustamisel? Kuidas maksustada Töötukassast makstavat töötasu hüvitist? Mis andmed tuleb kanda töötamise registrisse?

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, mida tuleb arvestada tööjõukulude maksmisel kui taotletakse hüvitist TLS § 35 ja 37 alusel.

Koolituse läbinu teab, kuidas seoses hüvitise saamisega maksustada ja deklareerida töötasu ja sotsiaalmaksu. Lisaks, kuidas maksustada Töötukassa makstava töötasu hüvitist ning mida on oluline teada seoses II samba pensionimaksete ajutise peatamise ja vähendamisega.

Praktilisi teadmisi jagab ja osalejate küsimustele vastab Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna peaspetsialist Tatjana Klettenberg.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Programm

Eriolukorra mõju tööjõu maksustamisele

  • Töötasu maksustamine ja deklareerimine. Näited
  • Tööandja sotsiaalmaksu kohustus. Töötaja (ka juhatuse liikme) ravikindlustus
  • Töötukassa makstava töötasu hüvitise maksustamine
  • Töötamise registrisse (TÖRi) kantavad andmed (nt kas tööandja peab kandma TÖRi seoses eriolukorraga töökoormuse vähenemise? palgata puhkuse?)
  • II samba pensionimaksete ajutine peatamine ja vähendamine

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Raamatupidajad, ettevõtjad, omanikud, tegevjuhid, personalijuhid ja kõik teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 1,33 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent