Üldinfo

Koolitus toimus:
09.09.2020
Kestvus:
4 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
179 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 139€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ametijuhend ei ole pelgalt kohustuslik töökorralduslik dokument. See annab töötajale selge ülevaate tema tööga seatud ootustest, aitab vältida möödarääkimisi, lisapingeid ja töövaidlusi. Samuti lihtsustab hästi koostatud ametijuhend personalivalikut. Ametijuhend on aluseks tulemuste juhtimisele ja inimeste arendamisele.

Kiiresti arenevas maailmas tuleb ametijuhendit uuendada vähemalt kord aastas. Koolituselt saad kaasa praktilise tööriistakasti ametijuhendi loomiseks ning kaasajastamiseks. Kuidas viia läbi töö analüüs? Millised on ametijuhendi koostamise erinevused elukutsete vahel? Kuidas panna selgesti kirja ootused, kuid jätta tulemuse saavutamiseks töötajale vabad käed? Millised punktid ametijuhendis aitavad suurendada töötahet?

Koolituspäeva aluseks on Suurbritannia personalijuhtide ühingu (CIPD) ja USA ametlik käsitlus (O’NET OnLine) ametijuhendite koostamise ja uuendamise süsteemidest.

Programm

Uus efektiivne viis ametijuhendi koostamiseks või uuendamiseks

  • Suurbritannia personalijuhtide ühingu käsitlus ametijuhenditest ja rakendustest personalivalikul. Kuidas see meie praktikasse hõlpsasti üle kanda?
  • Praktiline õppus: kuidas kasutada ametijuhendit personalivalikul?
  • Kuidas viia läbi ametikoha põhine töö analüüs?
  • MOA teooria: Tulemuslikkus, edu = teadmised, oskused, võimed x motivatsioon x võimalus. Kuidas seda ametijuhendi koostamisel rakendada?
  • USA ametlik käsitlus ametijuhendist (O’NET OnLine). Kuidas see meie praktikasse hõlpsasti üle kanda?
  • Vajalik informatsioon ametijuhendis (praktilised näited ja arutelu)
  • Kuidas aitab hästi koostatud ametijuhend suurendada tööindu?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Personalijuhid, personalispetsialistid, administratiivjuhid, suur- ja väikeettevõtete juhid ning kõik teised, kes tegelevad inimeste juhtimisega.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ja juhtumi analüüs. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Piret Lauk, sündmuste produtsent