Üldinfo

Toimumise kuupäev:
18.03.2020
Registreerimise lõpp:
16.03.2020
Asukoht:
Online webinar
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Täiendõppepäev finantsjuhi ja pearaamatupidaja kompetentsi tõstmiseks

Kuidas korraldavad oma tööd maailma parimad finantsosakonnad? Aga Eesti omad? Mida tasub maailma parimatelt üle võtta ja mis on Eestis teisiti?

Kas ja kui palju on võimalik aega säästa, automatiseerides raamatupidamise ja finantsjuhtimise toiminguid? Millistes valdkondades on kasu automatiseerimisest kõige suurem?

Koolituse viib läbi Hele Hammer, PhD, ta on alates 2009. aastast Baltikumi suurima EDI operaatori Telema AS tegevjuht ning EBS-i finantsjuhi arenguprogrammi juhtivõppejõud.

Koolituse teises pooles jagab praktilisi kogemusi Anneli Aljas, sõidujagamisfirma Bolt (endine Taxify) finantsjuht.  Anneli on töötanud finantsjuhina mitmes rahvusvahelises ettevõttes ning ta on tunnustatud Aasta hinnatuima finantsjuhi kolleegipreemiaga.

Täiendõppepäeva eesmärk on anda uusi, värskeid teadmised finantsjuhtimise aktuaalsematest teemadest, mis aitavad lihtsustada igapäevatööd. Nõuandeid jagavad rahvusvahelise kogemusega praktikud.

Täiendõppepäeva läbinu teab, millistes raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkondades on kõige rohkem potentsiaali ajaraiskamise vähendamiseks ning töö automatiseerimiseks.

Programm

10:00 - 11:30

Parim praktika finantsjuhtimises. Maailma parimad ja eesti parimad. Mida võtta, mida jätta?

 • Hele Hammer

  Hele Hammer

  Telema AS tegevjuht, EBS-i finantsjuhi arenguprogrammi juhtivõppejõud

 • Kuidas korraldavad oma tööd maailma parimad finantsosakonnad? Kuidas suhestuvad sellega eesti finantsistid?
 • Millistes raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkondades on kõige rohkem potentsiaali ajaraiskamise vähendamiseks ning automatiseerimiseks?
 • Räägime finantsjuhtimise parimast praktikast viies valdkonnas:
  - ostuarvete käsitlemine
  - müügiarvete käsitlemine
  - planeerimine
  - raporteerimine
  - üldine töökorraldus
 • Kas ja mis ulatuses sobib maailma parim praktika eesti keskkonda? Praktilised soovitused

11:30 - 11:45

paus

11:45 - 13:15

Parim praktika finantsjuhtimises: kogemuslood rahvusvaheliste ettevõtete baasil

 • Anneli Aljas

  Anneli Aljas

  sõidujagamisfirma Bolt (endine Taxify) finantsjuht

Ettekandes tuuakse näiteid, kuidas kombineerides finantsjuhtimise parimaid praktikaid automatiseeritud äriprotsessidega on võimalik saavutada oluline sisemine efektiivsuse kasv ning läbi selle konkurentsieelis võrreldes konkurentidega.

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Koolitus
Lektorite arv:
2
Sihtrühm:
Finantsjuhid ja pearaamatupidajad ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning osalejate kaasamine aruteludesse, juhtumite analüüs. Osalejad saavad kohapeal personaalselt vastused enda küsimustele.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi