Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus OÜ

Aadress:
Keemia 4 / Endla 69, 10616, Tallinn
E-Post:
info@eestikonverentsikeskus.ee
Telefon:
60 80 848
Informatsioon:
Registrikood: 12005971
KMKR: EE101405339
IBAN: EE511010220224618226
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

Vastavalt 01.07.15 jõustunud Täiskasvanute koolituse seadusele on Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus OÜ kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi Täiskasvanute Täienduskoolitusasutusena number 178717.

Meeskond

Ragne Talv


Tegevjuht
+372 555 44 228
ragne@eestikonverentsikeskus.ee

Veronika Nuutmann


Sündmuste peaprodutsent
+372 58 230 788
veronika@eestikonverentsikeskus.ee

Piret Lauk


Sündmuste produtsent (lapsehoolduspuhkusel)
+372 55 615 078
piret@eestikonverentsikeskus.ee

Mari Teppo


Sündmuste produtsent
+372 585 57 878
mari@eestikonverentsikeskus.ee

Oksana Kabrits


Arendusjuht
+372 527 5555
oksana@eestikonverentsikeskus.ee

Erik Perlin


Sündmuste produtsent
+372 5552 8484
erik@eestikonverentsikeskus.ee

Kristin Nurk


Turundusjuht (lapsehoolduspuhkusel)
+372 58 070 177
kristin@eestikonverentsikeskus.ee

Elena Sikk


Turundusspetsialist
+372 5807 0177
elena@eestikonverentsikeskus.ee

Kätlin Susi


Turundusspetsialist
+372 5683 8288
katlin@eestikonverentsikeskus.ee