Üldinfo

Toimumise kuupäev:
24.10.2018
Registreerimise lõpp:
19.10.2018
Asukoht:
Alexela Kontserdimaja (Nordea); Estonia pst 9, Tallinn
Hind: Liitu sooduspakkumistega
259 € + km

Suvehind registreerumisel kuni 2. septembrini vaid 149 €+km
3. september – 7. oktoober 179 €+km

8. – 14. oktoober 199 €+km
15. – 19. oktoober 259 €+km

Eesti suurim ja pidulikum raamatupidajatele ning finantstöötajatele suunatud konverents toimub juba kaheksandat aastat järjest ning on põhjalik teejuht igale raamatupidajale!

Konverentsi eesmärk on selgitada seadusi ja seadusemuudatusi, mis mõjutavad raamatupidaja tööd just 2019aastal. Samuti käsitletakse teemasid, mis on jätkuvalt aktuaalsed ja tekitavad raamatupidaja igapäevatöös arusaamatust või on saanud olulise seisukohavõtu Riigikohtu lahendi näol.

Kogu päeva juhivad meie klientide suured lemmikud, armastatud saatejuht Marko Reikop ning Marko Saag, ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat; TTÜ finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor.

Sisutiheda programmi avaldame 3. septembril, seni soovitame Sul registreeruda eriti soodsa suvehinnaga!

Konverentsi raames toimub traditsiooniliselt aasta raamatupidaja valimine. Konkursi eesmärk on väärtustada raamatupidaja tööd. Esita oma kandidatuur ise või tunnusta tublit kolleegi!

„Aasta Raamatupidaja 2018“ kuulutatakse välja konverentsi toimumise päeval, 24. oktoobril Alexela Kontserdimajas, info konkursi tingimuste kohta avaldame 21. augustil.

Konverentsi pikaajaline koostööpartner on raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee.

Meenutuseks eelmise aasta konverentsi pildigalerii.

 

Registreeru juba täna eriti soodsa suvehinnaga!

Veronika Nuutmann
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus

Karin Ungro
RMP Eesti

 

 

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Konverents
Lektorite arv:
13
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, personalitöötajad, kes peavad kursis olema maksumuudatuste ning uute nõuetega raamatupidamises
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 7,3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumite analüüs
Loobumistingimused:
Kirjalikul teavitamisel tagastatakse 100% maksumusest kuni 02.10.2018; 50% maksumusest ajavahemikus 03.10.–16.10.2018. Kui loobutakse hiljem kui 16.10.2018, osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele. Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.  
Projektijuht:
Veronika Nuutmann, koolituste ja konverentside juht
Toitlustus:
Jah
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ning RMP Eesti jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.