Üldinfo

Toimumise kuupäev:
22.10.2020
Registreerimise lõpp:
20.10.2020
Asukoht:
Hilton Tallinn Park (F.R. Kreutzwaldi 23, Tallinn)
Hind: Liitu sooduspakkumistega
239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 16. septembrini soodushind 159€ + km

Eesti Raamatupidajate Juubelikonverents: Teejuht 2021. aastaks

Käesoleval aastal tähistame raamatupidajate ja finantstöötajatele suunatud Eesti suurima, sisutihedama ning kõrge kvaliteediga konverentsi 10. juubelit!

Osalema ootame taas meie pikaajalisi lojaalseid kliente, aga ka kõiki teisi raamatupidajaid ja finantsjuhte, kes soovivad oma teadmisi täiendada ning saada uut infot oma igapäevatöö jaoks Eesti tippkoolitajatelt.

Konverentsi päevajuht on meie klientide suur lemmik ja alati rõõmsameelne Marko Reikop.

Traditsiooniliselt toimub ka käesoleval aastal aasta raamatupidaja valimine. Konkursi eesmärk on väärtustada raamatupidaja tööd ning tunnustada tublimaid.

„Aasta Raamatupidaja 2020“ kuulutatakse välja konverentsi toimumise päeval,  22. oktooberil Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses.

Täpsema info avaldame koos konverentsi programmiga 7. septembril.

Kuni selle ajani, 6. septembrini saab registreeruda suvehinnaga, vaid 159 €+km!

Konverentsist toimub ka otseülekanne, seega on võimalik osaleda ka online-konverentsil. Kogu sündmus on järelvaadatav kõigile, ka kohapeal osalejatele, seitsme päeva jooksul.

Konverentsi pikaajaline koostööpartner on RMP Eesti (raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee).

Eelmise aasta konverentsi pildigaleriid saad vaadata SIIT.

Registreeru juba täna või märgi konverentsi kuupäev kalendrisse!

Lisainformatsioon

Sündmuse tüüp:
Konverents
Lektorite arv:
11
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, personalitöötajad, assistendid, ettevõtjad ja kõik teised, kes peavad kursis olema maksumuudatuste ning uute nõuetega raamatupidamises
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 7,3 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus, juhtumite analüüs.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent
Toitlustus:
Jah
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ning RMP Eesti jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.