Üldinfo

Koolitus toimus:
02.12.2020
Kestvus:
2 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
149 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 99€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Online-koolitus: Arenguvestlus kui juhtimisvahend töömotivatsiooni tõstmiseks

Positiivse info edastamine arenguvestlusel ei tekita juhtidele ega keskastmejuhtidele üldjuhul raskusi. Probleeme tekitab aga rahulolematuse väljendamine. Negatiivse info edastamine vajab õigeid tehnikaid ja oskuslikku lähenemist.

Kuidas viia arenguvestlusi läbi nii, et see poleks tüütu lisakohustus, vaid pigem edasiviiv ning motiveeriv vestlus töötaja ning tööandja vahel?

Käesoleva koolituse eesmärk on anda juhtidele tööriistakast motiveeriva arenguvestluse läbiviimiseks.

Koolituse läbinu teab, mis teeb arenguvestluse tulemuslikumaks ning kuidas edastada arenguvestlusel negatiivset infot nii, et töötaja entusiasm ei raugeks.

Programm

Arenguvestlus kui juhtimisvahend töömotivatsiooni tõstmiseks

  • Arenguvestlus: taustaks mitmikstress, süüdlase ja patuoina otsimine, otsustamine ja vastutus arenguvestlusel
  • Orienteeritus töö tulemuslikkusele (MOA teooria)
    - Teadmised, oskused, võimed
    - Motivatsioon: töörahulolu, enesemotivatsioon, motivaatorid (stiimulid), teiste motiveerimine, kiitus, laitus, tagasiside, karistamine
    - Võimalus teha hästi tööd
  • Arenguvestluse planeerimine: ajakava, arenguvestluse ruum, vestluse tüübid, küsimused, struktureeritud ja mittestruktureeritud vestlus
  • Arenguvestluse juhtimine: alustamine, läbiviimine, lõpetamine, eetika, keelud

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestatud
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Personalijuhid, -spetsialistid, teised keskastmejuhid ning väikettevõtete juhid ja kõik teised teemast huvitatud
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv